Rīgā aizvadīta sportiskākā nedēļas nogale

Sestdien, 9. septembrī, Rīgā, 11. novembra krastmalā un laukumā pie Okupācijas muzeja risinājās gadskārtējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Tā laikā rīdzinieki un pilsētas viesi varēja nodoties aktīvajai atpūtai, iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, izmēģināt tos un pat piedalīties sacensībās.

Lasīt tālāk...

Jau rīt Rīgā valdīs sportiska atmosfēra

Jau rīt Rīgu pārņems aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Kā ik gadu septembra sākumā, arī šogad 9. septembrī Rīgas iedzīvotāji un viesi ir laipni aicināti iepazīties ar dažādiem sporta veidiem, izmēģināt tos, kā arī uzzināt par jaunumiem veselīga dzīvesveida jomā. “Rīgas Sporta nakts” tiks atklāta no plkst. 16.00 un norisināsies līdz pat 24.00. Interesanti būs ne tikai pieaugušajiem, bet arī ģimenēm un bērniem.

Lasīt tālāk...

“Rīgas Sporta nakts 2017” programma

Iepazīsties ar aktīvās atpūtas un sporta pasākuma “Rīgas Sporta nakts 2017” programmu, spiežot “Lasīt tālāk"

Lasīt tālāk...

“Rīgas Sporta nakts” šīs nedēļas izskaņā

Jau šīs nedēļas nogalē sestdien, 9. septembrī, no pulkstens 16.00 līdz 24.00 Rīgā 11. novembra krastmalā un laukumā pie Okupācijas muzeja notiks jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas un sporta pasākuma “Rīgas Sporta nakts”. Lai arī šogad mainīta aktīvās atpūtas un sporta pasākuma norises vieta, tomēr tas būs tikpat, ja ne aizraujošāks kā citus gadus.

Lasīt tālāk...

Aicina pieteikties tirgotājus, ēdinātājus un dalībniekus aktīvās atpūtas un sporta pasākumam “Rīgas Sporta nakts”

“Rīgas Sporta nakts” organizatori aicina pieteikties tirgotājus, ēdinātājus un dalībniekus “Dzīvo vesels!” un “Sporta Expo” zonai jau par tradīciju kļuvušajam aktīvās atpūtas un sporta pasākumam “Rīgas Sporta nakts”, kas šogad norisināsies 9. septembrī. Visi, kas vēlas piedalīties “Rīgas Sporta nakts” tapšanā aicināti aizpildīt pieteikumu formu oficiālajā mājaslapā www.sportanakts.lv sadaļā “Dalībniekiem”.

Lasīt tālāk...

Septīto gadu pēc kārtas notiks aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”

Jau pēc mēneša, 9. septembrī, no pulkstens 16.00 līdz pat 24.00 Rīgā notiks jau par tradīciju kļuvušais aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”. Šajā gadā pasākums organizatori mainījuši norises vietu – galvenā pulcēšanās vieta būs Rātslaukums, laukums pie Okupācijas muzeja un 11. novembra krastmala.

Lasīt tālāk...