Aicina pieteikties tirgotājus, ēdinātājus un dalībniekus aktīvās atpūtas un sporta pasākumam “Rīgas Sporta nakts”

“Rīgas Sporta nakts” organizatori aicina pieteikties tirgotājus, ēdinātājus un dalībniekus “Dzīvo vesels!” un “Sporta Expo” zonai jau par tradīciju kļuvušajam aktīvās atpūtas un sporta pasākumam “Rīgas Sporta nakts”, kas šogad norisināsies 9. septembrī. Visi, kas vēlas piedalīties “Rīgas Sporta nakts” tapšanā aicināti aizpildīt pieteikumu formu oficiālajā mājaslapā www.sportanakts.lv sadaļā “Dalībniekiem”.

Tieši pēc mēneša 9. septembrī no pulkstens 16.00 līdz pat 24.00 Rīgā notiks aktīvās atpūtas un sporta pasākums “Rīgas Sporta nakts”, kas šogad mainījis norises vietu  – galvenā pulcēšanās vieta būs Rātslaukums, laukums pie Okupācijas muzeja un 11. novembra krastmala.

Interesanti būs ikvienam, jo organizatori ir padomājuši par pasākumu apmeklētāju labsajūtu, izveidojot bagātīgu programmu. Padomāts arī būs par dalībnieku un apmeklētāju vajadzībām, piemeklējot labākās vietas ēdinātājiem, tirgotājiem un “Dzīvo vesels!”, “Sporta Expo” zonas dalībniekiem. Plānots, ka visi sadarbības partneri tiks izvietoti dažādās aktīvās atpūtas un sporta pasākuma norises teritorijā.

“Rīgas sporta nakts” šogad tiks atklāta 16.00, kad ikvienam rīdzniekam un pilsētas viesim “Rīgas Sporta naktī” būs iespēja iepazīties ar jauniemiem, aktualitātēm veselīga dzīvesveida jomā, kā arī iesaistīties dažādos sportiskos izaicinājumos un piedalīties aizraujošās sacensībās, kas garantēs atpūtu, jautras aktivitātes visām gaumēm, interesēm un jebkurai vecuma grupai. Būs pieejama “Sporta Expo” zona, “Dzīvo vesels” un bērnu aktivitāšu zona. Pirmo reizi “Rīgas Sporta nakts” ietvaros laukumā pie Okupācijas muzeja notiks dronu sacensības veiklībā, kas vakarā izvērtīsies aizraujošā gaisumu šovā. Savukārt Rātslaukumā norisināsies “Betsafe Latvijas spēkavīru čempionāta” superfināls, kurā tiks noskaidrots 2017. gada spēcīgākais vīrs.

Būs izvietota arī Latvijas Dzelzceļa drošības zona "Dzirdi, redzi, dzīvo", kur ar īpašu skaņas simulatoru palīdzību varēs izmēģināt savas reakcijas ātrumu, savukārt “LDz ģimeņu sporta ceļā” ikviens tiks informēts par drošību sliežu ceļu tuvumā.

“Rīgas Sporta nakts” noslēgsies 24.00, kad sportiskā garā aizvadītās dienas stafeti pārņems “Nike Riga run” organizatori, kuri 22.00 netālu no Akmens tilta uz starta līnijas gaidīs 5KM distances skrējējus.

"Rīgas Sporta nakts" mājaslapā www.sportanakts.lv pieejama aktuālā informācija par visām pasākumā paredzētajām norisēm.

"Rīgas Sporta nakti 2017" rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību "Notikumu aģentūra". Drošības partneris “Dzirdi. Redzi. Dzīvo.”

Iet atpakaļ