Sporta nakts 2017 norisināsies 11. novembra krastmalā un laukumā pie Okupācijas muzeja!

Sporta expo zona

Latvijas Tekvon-do federācija

LATVIJAS TEKVON-DO FEDERĀCIJA ir biedrība, kas apvieno Latvijas Tekvon-do cīņas mākslas veida juridiskās personas, kas ir saistītas ar šo cīņas mākslu, kā arī citas Latvijas juridiskās personas, kuru darbība ir saistīta ar šo cīņas mākslu, lai veicinātu tradicionālā Tekvon-do attīstību Latvijā.

Lasīt tālāk...

Latvijas Kērlinga asociācija

Kērlings ir olimpiskais ziemas sporta veids, kas strauji attīstās visā pasaulē. Papildus vīriešu un sieviešu komandu sacensībām no 2018. gada Ziemas Olimpisko spēļu programmā iekļauta arī jaukto pāru disciplīna.

Lasīt tālāk...

Latvijas Galda hokeja federācija

Galda hokejs ir sporta veids ar kuru nodarbojas vairāk kā 30 valstīs Eiropā, Āzijā un Amerikā.

Lasīt tālāk...

Lemon Gym

LEMON GYM - Sporta klubu tīkls: Vesels kā citrons! Agri ceļas un vēlu iet gulēt! Ir aktīvs visas dienas garumā! Mīl fiziskās aktivitātes un vienmēr jūtas lieliski! Sporto nevis tāpēc, ka to vajag, bet tādēļ, ka patīk. Katru dienu!

Lasīt tālāk...

Latvijas Olimpiskā akadēmija

Latvijas Olimpiskā akadēmija ir izglītojoša rakstura sporta sabiedriska organizācija, kas veic Olimpiskās kustības un Olimpisma izpētes darbu un veicina Olimpisko izglītību Latvijā.

Lasīt tālāk...

Latvijas Alpīnistu Savienība

Latvijas alpīnistu savienība piedāvā iepazīties ar tās pārstāvētajiem sporta veidiem: Alpīnismu, sporta kāpšanu un sporta tūrismu. "Rīgas Sporta nakts" laikā klatienē varēs skatīties filmas par kalniem un Latvijas sportistu startiem pasaules mēroga sacensībās un tikties ar Latvijas alpīnistiem. Tāpat varēs iegūt informāciju, kur un kādā veidā var sākt nodarboties ar kādu no šiem sporta veidiem. Pēc iepazīšanās ar federācijas darbu un pareizi atbildot uz viktorīnas jautājumiem varēsizmēģināt savus spēkus uz kāpšanas sienas.

Lasīt tālāk...

A.R. Sporta studija

A.R. sporta studija veidojusies no saviem audzēkņiem. Tās burvība ir tajā, ka tie ir tik dažādi un krāsaini cilvēki ar vienu kopīgu domāšanas veidu – pozitīvisms jeb kurā dzīves situācijā. Šeit sports ir māksla, tāda pati kā mūzika, gleznošana vai dzejošana. Katrs veido sevi pēc brīvas gribas, uzskatiem un pārliecības.

Lasīt tālāk...

Ingunas Minusas volejbola skola

Ingunas Minusas Volejbola skola ir dibināta 2010. gada, un pirmos audzēkņus uzņēma jau tā paša gada septembrī. Šo gadu laikā ir izdevies izaugt līdz vienai no augstāk novērtētajām sporta skolām Rīgas pilsētā.

Lasīt tālāk...

Latvijas Pauerliftinga federācija

Pauerliftings jeb spēka trīscīņa jeb powerlifting ir smagatlētikas sporta veids, kurā ietilpst piesēdieni ar svara stieni uz muguras, spiešana guļus un stieņa vilkšana no zemes. Šīs trīs kustības smagatlētiem pazīstamas jau sen. Kā sporta veids tas sāka veidoties pagājušā gadsimta 60. — 70. gados.

Lasīt tālāk...

Latvijas Kamanu suņu sporta federācija

Latvijas Kamanu suņu sporta federācija (turpmāk – LKSSF) dibināta 2008. gada 3. martā ar mērķi veicināt un attīstīt kamanu suņu sporta darbību Latvijā un sasniegt citus statūtos nospraustos mērķus.

Lasīt tālāk...

Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Kamaniņu sportu šodien redzam kā vienu no ātrākajiem, tehniskākajiem, un spēcīgākajiem sporta veidiem Latvijā ar vairāk nekā 40 gadu tradīcijām.

Lasīt tālāk...

Latvijas Kendo federācija

Latvijas Kendo federācija (LKF) tika nodibināta 2005. gadā un ir Eiropas Kendo federācijas (European Kendo federation, EKF) un Starptautiskās Kendo federācijas (International Kendo federation, IKF) dalībniece, kā arī ir Latvijas Sporta federācijas padomes (LSFP) atzīta sporta federācija.

Lasīt tālāk...

Valsts sporta medicīnas centrs/ antidopinga nodaļa

Mūsu misija ir tīrs sports – lai sacensība būtu un paliktu godīga. Mēs atbalstām, informējam un izglītojam esošos sportistus, topošos sportistus, sportista palīgpersonālu un jebkuru, nododot savas zināšanas antidopinga jomā, lai jebkurš zinātu, ko sportā drīkst un ko nedrīkst lietot.

Lasīt tālāk...

Tautas Bulta

Tautas bulta ir aktīva un draudzīga komandu sporta spēle, kurā apvienota loka šaušana, tautas bumba un peintbols. Izmantojot lokus un drošas bultas, spēlētājiem ir iespēja šaut vienam pa otru. Precīzs trāpījums ir solis pretī uzvarai. Tas ir vienkārši, droši un ļoti jautri! Un spēlēt var visi!

Lasīt tālāk...

Latvijas Airēšanas federācija

Latvijas Airēšanas federācija ikvienam interesentam sniegs iespēju izmēģināt airēšanas trenažieri un piedalīties 250m sacensībās uz trenažiera.

Lasīt tālāk...

Latvijas Automobiļu federācija

Biedrība „Latvijas Automobiļu federācija” ir Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas atzīta sporta federācija un Latvijas Sporta Federāciju Padomes biedrs. LAF darbības mērķis ir apvienot savus biedrus, lai nodrošinātu automobilistu kustības vienotību un aizsargātu tās materiālās un morālās intereses visā Latvijas Republikas teritorijā un ārvalstīs, organizētu autosporta un auto tūrisma pasākumus, radītu iespēju Latvijas Republikas iedzīvotājiem nodarboties ar autosportu un auto tūrismu utt.

Lasīt tālāk...

Move Gym

MOVE GYM sporta klubā ir iespēja apmeklēt: trenažieru zāli, funkcionālo zāli, grupu nodarbības, somu saunu, ka arī izbaudīt veselīgās svaigi spiestās sulas, sporta uzturu mājīgajā MOVE GYM atpūtas telpā. MOVE GYM komanda sastāv sākot no pašiem motivētakajiem, profesionāliem fitnesa treneriem, beidzot ar vissmaidīgākajām un laipnākajām meitenēm recepcijā, kas vienmēr sagaidīs Jūs ar neviltotu prieku un palīdzēs Jums kā vien spēs. MOVE GYM komanda no sirds vēlas, lai ikviens no mūsu klientiem spētu atrast savu aicinājumu un piepildījumu sporta zālē.

Lasīt tālāk...

Dzīvo vesels! zona

Baltais

Patērētāju garšas sajūta ir visuzticamākais ceļvedis plašajā piena produktu pasaulē. Vairāk nekā 200 tradicionālie piena produkti ar preču zīmi Baltais ir neaizvietojams pozitīvas enerģijas avots. Lai Baltais ienes pārticību un veselību Jūsu mājās!

Lasīt tālāk...

Dr. Mauriņa Vēnu un Lāzermedicīnas klīnika

Dr. Mauriņa Vēnu un Lāzermedicīnas klīnikas sniegtie pakalpojumi un tehnoloģijas ir līdzvērtīgi vadošo Pasaules klīniku piedāvātajiem, savukārt cenas – pieejamas ikvienam.

Lasīt tālāk...

Āgenskalna klīnika

Āgenskalna klīnika ir viena no pirmajām medicīnas klīnikām Latvijā, kuras darbība ir balstīta uz veselības profilaksi un sapratni par veselību. Mūsu mērķis ir izglītot savus klientus kā saglabāt savu veselību un, ja gadījies saslimt, izārstēt nekaitējot organismam kopumā.

Lasīt tālāk...

Biofarmacija

SAS “Biofarmacija” – ekskluzīvs Izraēlā ražotu uztura bagātinātāju izplatītājs Baltijas valstīs: Lietuvā, Latvijā, Igaunijā. Tie ir unikāli uztura bagātinātāji pulvera veidā, pirmie un vienīgie pasaulē, absolūti dabīgi, bez ķīmiskiem piemaisījumiem.

Lasīt tālāk...

Vitabiotics

Vairāk kā 40 gadus kompānija Vitabiotics ir bijusi kā celmlauzis vitamīnu un uztura bagātinātāju ražošanas attīstībā. Mūsu misija ir - "Dot iespēju cilvēkiem uzlabot veselību, izmantojot inovācijas uztura zinātnēs". Īstenojot to dzīvē, esam izveidojuši plašu portfolio ar vadošā zīmola efektīviem un pārbaudītiem produktiem.

Lasīt tālāk...